wynajmij samochód w Opolu

Wypożyczalnia samochodówAdler Auto

Dla wygody Klientów nasza wypożyczalnia aut powstała na terenie Opola. Z racji dogodnej lokalizacji, nasi Klienci mogą bezproblemowo dotrzeć do ADLER AUTO z każdego miejsca Opola i okolic. Oferujemy także dostawę wypożyczonego samochodu pod wskazany adres. Naszym Klientom przekazujemy wyłącznie najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Wszystkie dostępnie w naszej wypożyczalni aut pojazdy są na bieżąco kontrolowane, dlatego Klienci mogą mieć pewność, że za każdym razem otrzymują samochód osobowy w jego możliwie najlepszym wydaniu.

Adler Auto wypożyczalnia samochodów Opole

ADLER AUTO oferuje na wynajem samochody osobowe kombi, znanych marek m.in. Volkswagen Passat i Golf oraz Skoda Octavia, które idealnie sprawdzą się podczas rodzinnej wycieczki, czy wyjazdu służbowego.

Nasza opolska wypożyczalnia samochodów dba o najwyższe bezpieczeństwo swoich Klientów, dlatego każdy z dostępnych pojazdów jest wyposażony w poduszki powietrzne i systemy ABS i ESP.

Nasza oferta kierowana jest zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Oferujemy najem krótkoterminowy: do 30dni, średnioterminowy: 1-3 miesięcy i długoterminowy: powyżej 3 miesięcy.

Samochody dostępne do wynajęcia w ADLER AUTO są zadbane i sprawne. Ponadto, są pod stałą kontrolą techniczną.

Wszystkie proponowane na wynajem pojazdy posiadają wiele atrakcyjnych dodatków, takich jak: GPS, klimatyzacja, czy radio.

W razie awarii, czy wypadku, oferujemy samochody zastępcze, aby móc kontynuować podróż. Oferujemy auta zastępcze z OC sprawcy. Jeżeli jesteś poszkodowany i posiadasz dane sprawcy, załatwimy formalności za Ciebie.

o wypożyczalni

8 lat doświadczenia

Oferowane przez nas pojazdy to przede wszystkim 5-OSOBOWE SAMOCHODY KOMBI. Modele o wygodnym i komfortowym wnętrzu dla 5 osób z miejscem na bagaże. Dłuższe podróże samochodami z naszej wypożyczalni będą przyjemnością.

W proponowanej przez nas ofercie znajdują się także SAMOCHODY z mocnymi i oszczędnymi silnikami diesla.

https://www.facebook.com/AdlerAutoOpole/

Znane marki

Volkswagen Passat i Golf oraz Skoda Octavia, które idealnie sprawdzą się podczas rodzinnej wycieczki, czy wyjazdu służbowego.

Komfort i bezpieczeństwo

Samochody dostępne do wynajęcia w ADLER AUTO są zadbane i sprawne. Ponadto, są pod stałą kontrolą techniczną.

Szeroka oferta

Nasza oferta kierowana jest zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Oferujemy auta zastępcze z OC sprawcy.

wynajmij auto szybko i sprawnie

Wypożycz samochód
w kilku prostych krokach

krok 1: Wybierz auto

Wybierz auto, które chcesz wypożyczyć

krok 3: Zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami w celu rezerwacji i umówienia terminu odbioru

krok 2: Sprecyzuj datę

Zdecyduj, kiedy potrzebujesz wypożyczyć samochód

krok 4: Odbierz auto

Właśnie wypożyczyłeś samochód. Przyjemnej jazdy 🙂